Знай Конституцію, бережи природу
29.06.2021
Ужгородські лісівники долучилися до імунізації від коронавірусної інфекції
03.08.2021
Показати всі

Чергова перемога юних лісівників

Вихованці Кам’яницького учнівського лісництва вибороли першість в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв🎉🏆🥇
Вихованці учнівського лісництва, що діє на базі Кам’яницького шкільного лісництва ДП «Ужгородське лісове господарство» здобули перше місце в обласному етапі Всеукраїнських змагань серед учнівських лісництв. Далі юних лісівників чекає участь у Всеукраїнських змаганнях. Другий етап конкурсу пройде уже восени цього року на Кіровоградщині.
До перемоги в обласному етапі вихованці, разом із наставниками, готувалися кілька місяців. Створили спеціальну відеопрезентацію, готували матеріали для науково-дослідної роботи, а також представили мультимедійну презентацію про роботу лісництва. Переможців обласного етапу обирала комісія Закарпатського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Попереду в учнів кропітка робота з удосконалення проектів аби гідно представити область на Всеукраїнському рівні.
Варто зазначити, що Кам’яницьке учнівське лісництво щороку відповідально ставиться до змагань. Вихованці готують цікаві та пізнавальні проекти, за що, майже щороку, і отримує першість в обласних змаганнях. Окремі, високі нагороди, учні привозили і з Всеукраїнського зльоту.
Довідка: Кам’яницьке учнівське лісництво було створено в 1997 році. Передувало цьому підписання угоди про співпрацю між Кам’яницькою школою та ДП «Ужгородське лісове господарство» про створення учнівського лісництва і тісну співпрацю. Цього року, уже за участі нового керівника Володимира Зварича, угоду було поновлено, закладені нові постулати про активнішу та більш плідну роботу у напрямку вихованні і навчання молоді, підготовки молодого покоління лісівників. Серед основних напрямків роботи учнівського лісництва є теоретична та практична підготовка, здійснення дослідницьких робіт, збереження екології та навколишнього середовища.🌲🦔🐾🌿

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.