Чисте довкілля – чисте сумління: лісівники продовжують організовувати акції із прибирання сміття у лісах

Актуальна інформація для населення
16.09.2021
Урочистості з нагоди Дня працівника лісу
21.09.2021
Показати всі

Чисте довкілля – чисте сумління: лісівники продовжують організовувати акції із прибирання сміття у лісах

За дорученням керівника Ужгородського лісового господарства Володимира Зварича лісівники провели велике прибирання, яке приурочили до всесвітньої екологічної акції World Cleanup Day.

«Не має таких людей, які б не дивувалися та обурювалися через засмічення лісів, лісосмуг, узбіч трас та доріг масивними заторами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб. Сьогодні весь світ, мільйони людей приєднуються до прибирання. Однак ми лісівники такі акції проводимо чи не щотижня, а деякі лісничі і два рази у тиждень», – Володимир Зварич, керівник Ужгородського лісництва.

Тож цьогоріч центральною локацією у межах всесвітньої акції Ужгородського лісового господарства – ліси Кам’яницького лісництва.

Лісничий Олександр Турянчич спільно із колективом та представниками Оноківської ТГ, зокрема адміністрації громади, та старости села Кам’яниця Наталії Куцин, старшокласниками Кам’яницької ЗОШ, вчителями збирали сміття у лісах.

«Кожна дія у перспективі веде до результатів. Сьогодні ми бачимо підсумки не позитивні, результати безкультурної реальності нашого сьогодення спостерігаються на кожному кроці. Окрім збирання сміття вчимося культурі поводження – сортуємо відходи та вчимо інших», – підкреслив лісничий.

Лісівники подарували Кам’яницькій школі у кожен клас смітники для сортування сміття. Це дасть змогу привчати молодь до моди сортувати сміття. У перспективі «сміттєва порядність» перейде із моди у стабільну звичку кожного переконані лісівники.

Загалом лісівники та школярі винесли із лісового масиву понад 50 великих мішків із сміттям.

Зараз тривають такі акції на базі кожного лісництва, які входять в Ужгородське лісове господарство.

Чисте довкілля – це наша спільна ціль!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.