Дендрарій парку «Березинка» зустрів юних лісівників Ужгородщини

Лісівників зі всього Закарпаття зібрали в лісі для показового «шоу»
30.04.2017
Христина Юшкевич розповіла про комплексне реформування лісового господарства України
12.05.2017
Показати всі

Дендрарій парку «Березинка» зустрів юних лісівників Ужгородщини

Днями учні Кам’яницького шкільного лісництва за сприяння громадської організації «Форза», отримали чудову можливість відвідати дендрологічний парк «Березинка». Головна мета – ознайомлення юних лісівників з флорою дендропарку, з аспектами інтродукції дерев непритаманних для нашого регіону, які в цілях наукових дослідів та подальшого впровадження в лісові насадження були ввезені сюди з інших країн та континентів.
Саме й екскурсія відбулася в рамках завершальної стадії проекту FOR SOC «Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів». Учні шкільного лісництва на власні очі побачили такі екзотичні породи дерев як секвоя вічнозелена, криптомерія японська, кедр ліванський, берека лікарська, сосна веймутова, корковий дуб та багато інших цікавих порід батьківщиною яких є Азія, Північна та Південна Америка, а також інструктаж поведінки у природних заповідниках і лісі. Окрім того, старший майстер дендропарку Наталія Слободянюк розповіла учням шкільного лісництва легенди про рослини, які просто вразили дітей, оскільки більшість з них романтичні та про дівчат. Вразила історія про одне з найбільших дерев, секвою вічнозелену. Воно виростає настільки сильним та великим, що є інформація про те, як у 1736 це дерево знайшли європейці і не могли спиляти його протягом 22 днів. Враження дітей від такої екскурсії незабутні, адже природу вони люблять та бережуть.
Після відвідин дендропарку, учні вирушили до Закарпатського обласного еколого -натуралістичного центру, де Алла Самойлова ознайомила їх з діяльність цього центру, провела їм цікаву екскурсію та продемонструвала «насичений» живий куток з різними екзотичними рептиліями та птахами.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.