Вітаємо з Днем народження!
21.06.2019
Офіційна відповідь по Анталовецькому лісництву ДП «Ужгородський лісгосп»
24.06.2019
Показати всі

До уваги громадян! Плануємо заготівлю деревини

1. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Оноківської сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркові санітарні рубки у кварталах 6/3; 7/2; 9/3.

2. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Пацканівської сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркові санітарні рубки у кварталах 28/9, 53/2.

3. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Руськокомарівської сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркові санітарні рубки у кварталах 35/11,12; 36/1.

4. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Соловківської сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркова санітарна рубка у кварталі 31 виділ 29.

5. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Худлівської сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркові санітарні рубки у кварталах 7/10, 31/1.

6. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Великодобронської сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркові санітарні рубки у кварталі 28 виділи 8,11.

7. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Кам’яницької сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркові санітарні рубки у кварталі 13 виділи 16,20, а також у кварталах 15/8; 25/5; 31/1.

8. ДП «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Малодобронської сільської ради в найближчий час плануються проводитися рубки пов’язані з веденням лісового господарства, а саме Вибіркові санітарні рубки у кварталі 30 виділи 15,16.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.