Екскурсія учнів до Ужгородського лісгоспу

Ужгородські лісівники звітують про роботу за І півріччя 2019 року
16.09.2019
Показники по мисливству на за І півріччя 2019 р.
16.09.2019
Показати всі

Екскурсія учнів до Ужгородського лісгоспу

Перечинські дітки з гімназії суспільно-гуманітарного напрямку напередодні Дня працівника лісу та в рамках лісівничого тижня відвідали Кам’яницьке лісництво ДП «Ужгородське ЛГ».

Поїздку організовано спільно з вчителями та працівниками держлісгопу. Здійснив навчальну екскурсію територією лісництва та лісгоспу Олексій Кузнецов, який є керівником шкільного лісництва та знає лісгосп від самого малку. Він розповів дітям про історію створення арборетуму з унікальними червонокнижними рослинами, музей під відкритим небом та презентував гостям навчально-пізнавальну стежку «Гірські породи та мінерали Карпат», на якій представлені ексклюзивні гірські породи.

Після пізнавальної екскурсії по лісівничих та історичних знакових місцях Кам`яницького лісництва ДП «Ужгородський лісгосп», наставник школярів-лісівників, помічник лісничого Кам’яницького лісництва «ДП Ужгородське ЛГ» Олексій Кузнєцов ближче познаймив гімназистів із лісівничою роботою та розповів дітям про історію, навчання і традиції Кам`яницького шкільного лісництва, про досягнення і перемоги юних лісівників у обласних та Всеукраїнських заходах.

Перечинським дітям цікаво було побачити навчальні стенди про індикатори типів лісу Карпат, «Живі сторінки Червоної книги», кожен зміг потримати в руках експонати гірських порід та мінералів Карпат чи вирізані брусочки найрідкісніших та звичайних порід дерев нашого краю, які приготовлені для проведення занять учнів Кам`яницького шкільного лісництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *