Гаряча новина: крадії лісу втікали від лісівників по півметрових заметах

Христина Юшкевич: Разом з австрійськими та німецькими фахівцями ми працюємо над створенням повноцінного лісового кадастру України
05.12.2016
Лісівники Закарпаття відмовляються від заготівлі новорічних ялинок (ВІДЕО)
07.12.2016
Показати всі

Гаряча новина: крадії лісу втікали від лісівників по півметрових заметах

Буквально 20 хвилин назад лісівники Ужгородського лісгоспу впіймали на «гарячому» крадіїв лісу. «Чорні лісоруби» втікали від працівників лісової охорони по півметрових заметах, лишивши автівку з деревиною.
Як повідомив директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий, працівники державної лісової охорони Ужгородського держлісгоспу сьогодні, 7 грудня, у Кам’яницькому лісництві урочища Дубки впіймали на гарячому двох мешканців Закарпаття з краденим лісом. Затримані стверджують, що вони є жителями Мукачівського району. Двох крадіїв наразі шукають представники правоохоронних органів спільно з прикордонниками. Деревина була навантажена на автомобіль марки «Рено». Об’єм – 2 кубометри, вирубана незаконно на території Кам’яницького лісництва. Пиловник дубовий першого сорту. За 200 метрів від місця де працівники лісгоспу заблокували авто, де знаходиться інша частина деревини».
У затриманні взяли участь директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий, провідний інженер Віталій Ковальчук, майстер лісу Кам’яницького лісництва Іван Лоскій та помічник лісничого Олексій Кузнецов.
За попередніми даними крадії втікли в село Кам’яницька Гута.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.