Інфорграфіка лісової сертифікації FSC

В Ужгородському держлісгоспі частують диких тварин
26.01.2018
Володимир Бондар доручив посилити заходи щодо боротьби зі збудником АЧС
26.01.2018
Показати всі

Інфорграфіка лісової сертифікації FSC

Лісова сертифікація – оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.

Екологічно збалансоване і відповідальне ведення лісового господарства передбачає заготівлю лісоматеріалів та іншої лісової продукції при одночасному збереженні біорізноманіття та продуктивності лісів, природних екологічних процесів.

Соціально орієнтоване ведення лісового господарства сприяє зростанню добробуту місцевого населення і суспільства в цілому, а також стимулює місцеве населення зберігати лісові ресурси.

Проведення сертифікації здійснюється акредитованими на міжнародному (чи національному на підставі схвалених міжнародних процедур) рівні організаціями. Такі процедури сертифікації гарантують незалежність, неупередженість та об’єктивність оцінки ведення лісового господарства у будь-якій країні.

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства сертифіковане уже понад 13 років. На даний час, усі державні лісогосподарські підприємства (17), які уклали угоди з сертифікуючою стороною успішно пройшли аудит і отримали сертифікат FSC. У тому числі також ДП “Ужгородське ЛГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *