Інформація про стан та охорону лісового фонду “ДП Ужгородське ЛГ”

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів ДП “Ужгородське ЛГ”
03.12.2020
Щорічна перевірка знань з охорони праці
14.12.2020
Показати всі

Інформація про стан та охорону лісового фонду “ДП Ужгородське ЛГ”

Протягом 11 місяців 2020 року  в ДП «Ужгородське ЛГ» було проведено ряд профілактичних та попереджувальних заходів щодо недопущення лісових пожеж, а саме:

  • Влаштовано 2,9 км мінералізованих смуг;
  • Проведено догляд за мінералізованими смугами на протяжності 4,6 км;
  • Перекрито 6 позапланових  вїздів в лісовий фонд підприємства;
  • Проведено 17 рейдів по виявленню порушників ППБ;
  • Встановлено 6 інформаційних стендів на протипожежну тематику;
  • Проведено 13 лекцій-бесід з місцевими жителями з приводу недопущення лісових пожеж.

Під час підготовки до пожежонебезпечного періоду 2020 року на підприємстві розроблений оперативно-мобілізаційний план для гасіння лісових пожеж, де затверджений склад сил і засобів, які залучаються до ліквідації НС.

Цьогоріч традиційно було проведено спільні навчання з ДСНС по недопущенні та ліквідації лісових пожеж. Під час навчання лісова охорона набула теоретичні та практичні навики при гасінні лісових пожеж.

Натомість, незважаючи на проведення вищевказаних заходів, в лісовому фонді підприємства було зареєстровано 3 лісові пожежі в Анталовецькому лісництві (1 випадок) та Ужгородському лісництві (2 випадки). У всіх трьох випадках лісова охорона помітила підпал ділянок лісу. Завдяки вчасному та якісному реагування на виникненні лісові пожежі не допущено їх розповсюдження. Під час роботи при гасінні лісових пожеж було швидка їх локалізація та в подальшому ліквідація.

В боротьбі з незаконними рубками лісу у 2020 році складено 10 протоколів по ст. 65 КУпАП. (Незаконна рубка). Лісопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.  На всіх виявлених лісопорушників накладено штраф у розмірі 510 грн з обовязковим відшкодування збитків нанесених лісовому господарству. Внаслідок незаконної рубки встановленими лісопорушниками шкода нанесена лісовому господарству становить 19112,50 грн, яка відшкодована добровільно. Протягом 2020 року 4 справи по незаконній рубці лісу направлено до Ужгородського РВП Ужгородського ВП ГУНП України в Закарпатській області для проведення розслідування та притягнення до відповідальності винних осіб. На дані факти порушені кримінальні справи. В одному з випадків матеріали передано до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.