Інтерв’ю з керманичем одного з кращих платників податків на Ужгородщині

В Закарпатті лісівники оштрафували 82 порушники
09.08.2017
На Закарпатті розпочалася депопуляція диких кабанів
15.08.2017
Показати всі

Інтерв’ю з керманичем одного з кращих платників податків на Ужгородщині

Вже стало доброю  традицією спілкування начальника Ужгородської об’єднаної  державної податкової інспекції Василя Пацкана, його підлеглих з трудовими ко-    лективами, керівниками підприємств. Податківці переконалися, що такі заходи приносять багато користі. Ведеться зацікавлений діалог сторін, відразу «знімається» багато питань.

У цьому ми переконалися під час останньої зустрічі податківців з директором ДП «Ужгородське лісове господарство» Василем Києм. Василь Васильович, як порядний господар, провів для гостей справжню екскурсію.

Я, наприклад, ніколи не бувала на такому підприємстві. Зізнаюся, що від такої лісової краси просто перехоплює подих.

Територія лісгоспу, мов заповідник. Це еколого-натуралістичний центр. Побачили понад 80 рослин, які занесені у Червону книгу, багато мінералів наших Карпат. Особливо вразив камінь – пластинчастий барит, який   ще називають баритова троянда. Таке враження, що над ним попрацював майстер-різьбяр. Квітка з каменю, наче справжня – вочевидь, природа – найталановитіший митець.

Держлісгосп  вже три роки підряд  здобував перемогу в рейтингу «Сумлінні платники податків». Торік це підприємство стало переможцем обласного етапу «Сумлінні платники податку-2015» у аграрній галузі, а згодом  отримало нагороду і від Державної фіскальної служби за перемогу у Всеукраїнському рейтингу. Протягом минулого року сплачено до бюджету 9,7 мільйона гривень.  За перше півріччя цього року вже сплачено податків на суму 5 мільйонів 794 гривні.

Успішно працює при лісгоспі шкільне лісництво. Проводяться практичні заняття у класах та на лісогосподарських ді-лянках. Торік юні кам’яницькі лісники стали переможцями обласного зльоту шкільних лісництв та учасниками всеукраїнського зльоту, де вибороли четверте місце серед 26 команд-суперників.

Було що подивитися  у цьому зеленому господарстві. Нещодавно у лісгоспі побували працівники служб управління персоналом Державного агентства лісових ресурсів України. Спеціалісти прибули з усіх областей України. Їм дуже сподобалися навчальні стенди про індикатори типів лісів Карпат, експонати гірських порід та мінералів. Приємне враження справив музей лісу під відкритим небом. Деякі експонати нам показали.

Ми  подивилися снігову яму для зберігання посадкового матеріалу, мисливську вежу для спостережень за тваринами та організації полювань, годівниці для звірів.

Не могли ми не торкнутися того, що останнім часом в області надходять повідомлення про те, що невідомі особи телефонують підприємцям, представляються головним податківцем району Василем Пацканом, просять матеріальну допомогу. Не слід піддаватися на такі «пропозиції», а відразу звертатися до поліції.

Василь Кий розповів, що такий шахрай пробував ввести його в оману та просив гроші: телефонував двічі за півроку. Зустрітися не захотів, просив переслати гроші на банківську картку. Мовляв, він  зараз у Києві. Звичайно, афера не вдалася.Торкнулися ми у нашій розмові різних аспектів податкового законодавства.

На завершення  зустрічі  помічник лісничого   Кам’яницького лісництва  Олексій Кузнєцов показав нам розсадник, де вирощують саджанці різних порід дерев. Олексій – колишній учасник шкільного лісництва. Закінчивши виш, юнак повернувся в лісгосп.

Намилувавшись прекрасними лісовими краєвидами, повернулися до міста. Захід вдався. Задоволені залишися обидві сторони. Одне лише жаль, що не вистачило часу на тихе полювання – збирання грибів.

Розмову вела Анастасія Батушанська, заступник начальника відділу обслуговування платників УОДПІ, тест писала Марія Підгорна, кореспондент друкованого видання «Вісті Ужгородщини».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *