Керівництво Закарпатського ОУЛМГ вшанувало пам’ять Героїв Небесної Сотні

Ужгородські лісівники підгодовують звірів – ОКРАСУ КАРПАТ
20.02.2017
КОЛИ ДОГЛЯДАЄШ ЗА ЛІСОМ НАЛЕЖНО, ТО Й РЕЗУЛЬТАТ НЕ ЗАБАРИТЬСЯ: ЗРОСЛИ ПРИБУТКИ, А ВІДПОВІДНО – Й ЗАРПЛАТА
21.02.2017
Показати всі

Керівництво Закарпатського ОУЛМГ вшанувало пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сотні жителів обласного центру та гостей міста, представники влади, учнівська та студентська молодь, громадськість зібралися 20 лютого на площі Народній, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні.
 
У цих заходах взяли участь керівництво Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства – начальник управління Валерій Мурга, перший заступник начальника-головний лісничий Ігор Коцур та заступник начальника Василь Кий.
Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять патріотів і не стримуючи сліз, кряни запалили лампадки, поклали квіти та випустити у небо ліхтарики у пам′ять про Героїв, які свідомо віддали своє життя за Україну і тепер своїм прикладом продовжують надихати українців на боротьбу.
 
«Після Революції Гідності змінилася Україна і змінилися ми, адже вже не будемо ніколи такими, як були раніше. Ми маємо об’єднатися і спільно ефективно працювати заради нашої країни та Героїв, які розпочали процес незворотних зрушень.Вічна світла пам’ять нашим Героям» – зазначив начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.
 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.