Лісівники ДП “Ужгородське лісове господарство ” відзначили Всесвітній день Довкілля!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ!
13.04.2022
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ!
28.04.2022
Показати всі

Лісівники ДП “Ужгородське лісове господарство ” відзначили Всесвітній день Довкілля!

В рамках програми «Створюємо ліси разом» та відзначаючи Всесвітній День Довкілля 16 квітня 2022 року у лісовому фонді Кам’яницького лісництва ДП «Ужгородський лісгосп» на місці колишнього сінокосу в урочищі «Плішка» було створено новий ліс. Лісівниками було продовжено роботу, розпочату в минулі роки, адже поруч на  сінокосі близько 20 років тому також було створено молоде насадження з участю модрини та сосни.

У даний час більша частина сінокосів на горі Плішка не використовуються, вони заростають породами-піонерами березою та осикою. Лісівниками ДП «Ужгородський лісгосп» у природній самосів було висаджено 500 модрин із закритою кореневою системою, що в поєднанні із достатньою зволоженістю грунту та весняними дощами сприятиме високій приживлюваності сіянців.

 

Працівники Анталовецького лісництва разом із тимчасовими переселенцями, які проживають в с.Анталовці  цього дня провели сприяння природньому поновленню на лісосіках рубок головного користування у кварталі 14 виділі 7 на площі 2, 0 га. На цій площі висаджено 1200 шт. сіянців явора, ясена, ялини та ялиці.

 

Також, Відзначаючи Всесвітній День Довкілля 16 квітня 2022 року, працівники ДП «Ужгородський лісгосп» провели заходи із благоустрою біля адмінбудинку лісгоспу та Кам’яницького лісництва, а саме прибирання території, оновлення огорожі Екологічного просвітницького центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.