Лісівники та прикордонники спільно взяли під охорону кордон зі Словацькою Республікою

Вітання чарівних жінок зі святом Весни!
07.03.2017
Офіційна відповідь щодо трагедії на Ужгородщині
15.03.2017
Показати всі

Лісівники та прикордонники спільно взяли під охорону кордон зі Словацькою Республікою

На пошуки браконьєрів і лісопорушників із сокирами державного кордону вийдуть спільно лісівники та прикордонники.

З цього приводу в Ужгородському лісовому господарстві відбулась нарада між лісівниками Ужгородщини та керівниками відділів прикордонної служби “Гута”, “Ужгород”, “Новоселиця” Чопського прикордонного загону. На нараді були присутні – директор Ужгородського лісового господарства Василь Кий, начальник відділу прикордонної служби “Гута” капітан Олександ Ващишин, начальник відділу прикордонної служби “Ужгород” підполковник Сергій Паламарчук, т.в.о. начальника відділу прикордонної служби “Новоселиця” майор Олег Зуєв, лісничі лісгоспу.

На порядку денному – здійснення спільного контролю за дотриманням правил використання рослинного та тваринного світу, спостереження на ділянках в межах прикордонної смуги та контрольованих прикордонних районів з метою встановлення осіб, які порушили або намагаються порушити законодавство України з природоохоронних та прикордонних питань.

Сторони взяли на себе взаємні зобов’язання та домовились про співпрацю. Працівники лісгоспу братимуть участь у складі громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону, інформуватимуть підрозділи Державної прикордонної служби України про випадки порушень, або підготовки до порушення законодавства з прикордонних питань.

У свою чергу представники прикордонної служби зобов’язалися також інформувати лісівників про підготовку до порушення або порушення законодавства України з природоохоронних питань, надавати допомогу працівникам лісового господарства у затриманні правопорушників.

З 10 березня згідно з розробленими графіками співробітники прикордонної служби та лісової охорони спільно починають проводити  рейди по патрулюванню лісових масивів на прикордонній території. До цих заходів будуть залучатися представники ЗМІ та громадськості.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.