Лісівники Закарпаття долучилися до акції – «Я захищаю свою Україну!»

Виставка полотен Ужгородського лісівника дебютувала!
16.03.2018
Лісовідновлення 2018 – це ключове завдання #закарпатських_лісівників
25.03.2018
Показати всі

Лісівники Закарпаття долучилися до акції – «Я захищаю свою Україну!»

У Закарпатській області за спільної ініціативи офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід», голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, начальника департаменту освіти і науки Ганни Сопкової та керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги стартувала патріотична акція «Я захищаю свою Україну!».
 
Так відповідні банери з гаслом «Я захищаю свою богом дану Україну» вже розміщено у п’яти місцях Закарпатської області на стендах держлісгоспів Ужгородського, Тячівського, Берегівського, Рахівського районів.
«Історія лісового господарства Закарпаття тісно пов’язана з історією боротьби українців за свою свободу. І сьогодні працівники державної лісової охорони на сторожі не лише лісових кордонів, а й кордонів нашої держави і гідно несуть службу. Патріотичне виховання молоді та військово-патріотична пропаганда виховання молоді має стати перш за все «органічною частиною життя самого суспільства» аби в майбутньому виховати справжніх захисників, які з гордо піднятою головою захищатимуть державні та лісові кордони України. Лісівники зроблять усе можливе для цього», – відмітив начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 На фото – представник відділу цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України оперативного командування «Захід», учасник АТО, підполковник Рисюк Андрій Миколайович та  головний спеціаліст відділу охорони захисту лісу та внутрішнього аудиту ЗОУЛМГ Юрій Стеблюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *