Лісова охорона проводить заходи щодо недопущення в’їзду стороннього автотранспорту в лісові масиви

УВАГА! ЗАБОРОНЕНО В’ЇЗД АВТОТРАНСПОРТУ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ НАСЕЛЕННЯМ!
04.04.2022
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ!
06.04.2022
Показати всі

Лісова охорона проводить заходи щодо недопущення в’їзду стороннього автотранспорту в лісові масиви

 

У зв’язку із настанням пожежонебезпечного періоду та заборони в’їзду стороннього автотранспорту до лісу, працівниками ДП «Ужгородський лісгосп» облаштовуються нові та оновлюються існуючі шлагбауми та перекопи доріг у лісових масивах.

Деяких свиноподібних представників громади міста Ужгорода та Ужгородського району, які вважають за норму кататися лісом на позашляховиках та вивозити сміття із свого подвір’я до лісу, не влаштовує таке, як вони вважають, «обмеження прав», і вони за будь-яку ціну рвуться до лісу, пошкоджуючи та знищуючи заборонні знаки та шлагбауми.

Так, у кварталі 10 Ужгородського лісництва в черговий раз навесні був полагоджений та пофарбований шлагбаум. Але у поремонтованому стані він простояв два дні, і 30 березня був зламаний.

Нагадуємо, що цей, та інші випадки пошкодження державного майна, буде розслідуваний з допомогою фото- та відеофіксації, винні будуть притягатися до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Згідно такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу
підприємствами, установами, організаціями та громадянами
знищенням або пошкодженням відмежувальних знаків у лісах, (затверджено Постановою КМУ від 23.07.2007 року № 665) майнове стягнення за пошкодження одного шлагбаума складає – 16919 грн.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.