Моніторинг дотримання правил охорони праці в “ДП Ужгородське лісове господарство”

Графік відведення ділянок під проведення лісогосподарських заходів
14.06.2021
Вони ховаються у лісі…
20.06.2021
Показати всі

Моніторинг дотримання правил охорони праці в “ДП Ужгородське лісове господарство”

У Державному підприємстві «Ужгородське лісове господарство» слідкують за дотриманням правил охорони праці при проведенні лісозаготівельних робіт.
Провідний інженер охорони праці та цивільного захисту ДП «Ужгородське ЛГ» – Іван Костів, регулярно проводить моніторинг на ділянках, де проводять лісогосподарські роботи бригади підрядних організацій. В ході перевірки бригад особлива увага до дотримання і виконання вимог правил охорони праці під час проведення лісосічних робіт. Важливі аспекти виробничого процесу, якого повинні дотримуватися під час лісозаготівлі і перевіряються інженерами лісгоспу є :
– наявність відповідного, спеціального одягу для лісоруба та інших членів бригади до якого входить наявність захисного шолома, захисних рукавиць, окулярів, спеціального взуття з металевими пластинами, нупрорізних штанів, навушників для звалювальника та ін.
– обов’язкова наявність посвідчень, що посвідчують особу та специфіку робіт того чи іншого працівника бригади;
– наявність пакету дозвільних документів, у яких міститься інформація про вид рубки та місце її проведення, усі застережні заходи та інше;
– справність та технічний стан робочого обладнання;
Згідно з вимогами Лісової сертифікації перевіряється також наявні місця для укриття та відпочинку, що повинні знаходитися на відстані не менше ніж 60 метрів від місця проведення лісосічних робіт, спеціально відведені місця для заправки та зберігання паливно-мастильних матеріалів, а також місця для сміття.
На фото – провідний інженер з охорони праці та цивільному захисту Ужгородського держлісгоспу Іван Костів та досвідчений бригадир ПП «Синевир», стаж роботи якого складає близько 30 років, Михайло Полажинець та на ділянці рівномірно-поступової рубки головного користування в Анталовецькому лісництві в урочищі «Маковиця».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.