МУРГА – НАШ НАЧАЛЬНИК, КИЙ – НАШ ДИРЕКТОР

Офіційна відповідь по Анталовецькому лісництву ДП «Ужгородський лісгосп»
24.06.2019
Директор Ужгородського держлісгоспу похвалився економічними здобутками
16.07.2019
Показати всі

МУРГА – НАШ НАЧАЛЬНИК, КИЙ – НАШ ДИРЕКТОР

Раціональне використання лісових ресурсів є одним з основних завдань Закарпастького обласного управління лісового та мисливського господарства.
 
Зараз головною роботою лісівників Закарпатської області є лісовідновлення та лісорозведення, заготівля, охорона і захист лісу.
 
Раніше заготівля лісу сягала величезних масштабів, і тільки в останні роки під чітким керівництвом начальника Валерія Мурги за період 2015-2018 роки зберігається тенденція до зниження заготівлі лісопродукції. Так, в динаміці років заготівля лісопродукції склала:
– в 2015 році – 1402,6 тис.кбм,
– в 2016 році – 1373,4тис.кбм ,
– в 2017 році – 1204,1 тис.кбм.
– в 2018 році – 1170,1 тис.кбм.,
тобто, за 4 роки заготівля зменшилася на 232,5 тис.кбм., або 16%.
 
Наш начальник Валерій Мурга, як і наші керівник Василь Кий та головний лісівник Ігор Коцур грамотні керівники, вони справжні фахівці своєї справи.
 
Час іде вперед, а ліс ріс і буде далі рости. Результат роботи лісівників Закарпаття та Ужгородщини – зменшення тенденції сплошних вирубок і перехід на вибіркові. На Ужгородщині взагалі немає жодних ділянок із суцільними зрубами і це, результат роботи.
 
За останні роки під чітким керівництвом Валерія Мурги робляться ремонти лісництв, розвиваються лісові розсадники, шкільні лісництва та на кожному зрубі росте молоде дерево.
 
Невтомний трудівник лісу Валерій Мурга продовжує керувати армією лісівників і займатися лісогосподарською роботою, залучає в галузь молодих фахівців, організовує прес-конфереції та прес-тури для відкриття лісової галузі на шпальтах газет, телебаченні та інтернет-виданнях та блогах. Деякі прекрасні мальовничі куточки лісових площин розташовані далеко від доріг, і не всякий журналіст або ж громадський активіст туди добереться.
 
За довголітню працю з охорони лісового багатства і примноження лісових ресурсів, Валерій Іванович був і є начальником, на якого можна рівнятися і є чому вчитися.
 
Тож позиція нашого колективу щодо даної справи є чіткою – ми повністю підтримуємо начальника та інших посадових осіб Закарпатського ОУЛМГ і ДП «Ужгородське ЛГ». Ми знаємо, що правда на боці лісівників і готові її відстоювати до кінця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.