НА ПЕРЕДОДНІ СВ`ЯТА «ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ»

У нас знову гості
11.09.2015
Новозбудований місток в Кам’яницькому лісництві
16.09.2015
Показати всі

НА ПЕРЕДОДНІ СВ`ЯТА «ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ»

З   7-го по 11 вересня  2015 року на базі закладів освіти та  Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства проходив Всеукраїнський дев`ятий зліт учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Нашу область мали честь представляти учні шкільного лісництва Кам’яницької  ЗОШ 1-3 ступенів, які в свою чергу стали переможцями обласного зльоту шкільних лісництв.

Команда юних лісівників Ужгородщини в складі трьох учнів: Іськович Владислав, Бобер Крістіна, Кичка Кароліна під керівництвом учителя біології Бурлакова Володимира та представника базового господарства ДП «Ужгородський лісгосп» Турянчич Олександра гідно представили рідний край на виставці – презентації досягнень учнівських лісництв та на відкритому захисті науково дослідницьких робіт у галузі лісового господарства. Юні майбутні лісівники показали свій професіоналізм та наполегливість у покладених  перед ними завданнях , за що були нагородженні грамотою.

Результати  проведеної роботи у рамках  дев`ятого всеукраїнського зльоту учнівських лісництв дають можливість вкотре переконатись що майбутнє лісу в надійних руках.DSC04072 DSC04091 DSC04114 DSC04123 DSC04339 DSC04377

Олександр Турянчич – помічник лісничого Кам’яницького лісництва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.