На прикордонній заставі Ужгородщини «зелені чоловічки» створили молодий ліс

На Закарпатті стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» (ВІДЕО)
10.04.2018
Повесні у живописному куточку села Кам’яниця можна побачити багато рідкісних первоцвітів (ВІДЕО)
13.04.2018
Показати всі

На прикордонній заставі Ужгородщини «зелені чоловічки» створили молодий ліс

Понад 70 молодих дерев та кущів висадили сьогодні на території військового містечка прикордонники відділу «Гута» разом з лісівниками Ужгородщини. Саджанці туй, форзицій, сосен та каштанів військовим подарували працівники Державного підприємства «Ужгородський лісгосп» Закарпатського ОУЛМГ.

Коли керівництво відділу звернулось до лісівників з проханням щодо озеленення території, співробітники лісгоспу не лише охоче відгукнулися, але й допомогли охоронцям держрубежів висадити деревця. Ціла команда лісівників на чолі з директором підприємства Василем Києм та лісничим Кам’яницького лісництва Олександром Турянчичем прибула у підрозділ, надала кваліфіковану допомогу в оформленні дизайну, самій висадці та розповіла, як доглядати за деревами. Уже за декілька годин відділ прикордонної служби «Гута» перетворився на молодий сад. 

У свою чергу, «зелені кашкети» провели для лісівників екскурсію підрозділом, продемонстрували взірці озброєння та техніки, а також розповіли про охорону державного рубежу на ділянці відповідальності. Прикордонники вдячні працівникам Державного підприємства «Ужгородський лісгосп» та сподіваються на співпрацю у майбутньому. Варто зазначити, що такі спільні заходи не лише додають багато позитиву у службові будні охоронців кордону, але й згуртовують та покращують взаємодію між військовими та лісівниками.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.