На Ужгородщині розпалі сезон полювання на фазана

Рейдовою бригадою ДП «Ужгородське лісове господарство» виявлено лісокрадіїв (ВІДЕО)
14.10.2018
Під Ужгородом намагалися спровокувати лісівників (ФОТОФАКТ+ВІДЕО)
16.11.2018
Показати всі

На Ужгородщині розпалі сезон полювання на фазана

В мисливських угіддях Ужгородського лісгоспу триває полювання на пернату дичину. На початку жовтня відкрили полювання по ліцензії на фазана. Попереду, тобто з 23 листопада по 18 січня – полювання на хутрового звіра. Всіх бажаючих запрошуємо на активний відпочинок.
 
За словами Ужгородського районного мисливствознавця Юрія Глаголича одна з найбільших проблем сьогодення – це браконьєрство, яке тотально зменшує всі зусилля господарства. Для боротьби з браконьєрством в господарстві створена мобільна бригада. Для охочих піти на полювання варто обов’язково треба дотримуватись правил безпеки, зокрема й в одязі. Він має бути яскравим, містити світловідбивні елементи. Або ж носіть спеціальний жилет.
 
Зброя має бути зареєстрована, перевозити її треба у спеціальному чохлі. Діставати її можна перед полюванням і не менше, ніж за 200 метрів від населеного пункту.
 
Днями полювання є середа, субота й неділя. За один вихід мисливець може добути три голови фазана
 
Директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий розповів і про те, чому самець фазана яскравий, а фазанка сіренька:
 
– Коли звірі в лісі рішили організувати бал, фазанка, яка дуже любила свого фазана, вона почала його нараджати, доглядати за ним, і він вийшов дуже гарний, красивий, з хвостом, а часу в неї не залишилося, сіренька невзрячна. Це така биль, а насправді фазанка сідає на яйця весною і для того, щоб їй було маскуватися, вона така сіренька. До речі, варто зазначити, що на самок фазана не полюють, адже вони продовжують популяцію
Прес-служба ДП “Ужгородське ЛГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.