На Ужгородщині розпочалась депопуляція диких кабанів

Володимир Бондар на Львівщині розповів депутатам про стан лісового господарства в Україні
13.02.2018
Офіційне повідомлення щодо стану завершення робіт на лісовій ділянці в мкр «Шахта»
28.02.2018
Показати всі

На Ужгородщині розпочалась депопуляція диких кабанів

У рамках моніторингу випадків АЧС в мисливських угіддях Ужгородського району було здійснено відстріл 6 особин диких кабанів. З 5 перевірених диких кабанів на даній території поки що жодного випадку захворювання на АЧС не виявлено. Одна тушка дикого кабана ще знаходиться на аналізі в лабораторії.

Наразі на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та у зв’язку з виявленням нових випадків АЧС у Тячівському, Хустському та Мукачівському районах Закарпатті було вирішено продовжити роботу з депопуляції диких кабанів. Це має запобігти розповсюдженню хвороби серед тварин.

Окрім того, в області вирішено дозволяти використовувати туші впольованих диких кабанів лише після отримання негативних результатів лабораторних досліджень щодо АЧС.

Довідково: Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) вперше була зафіксована в 1903 році в Південній Африці. У природних умовах до захворювання сприйнятливі домашні і дикі свині. Зараження відбувається при контакті здорових тварин з хворими. Захворювання не становить загрози для здоров’я людини, однак надзвичайно небезпечно для тваринництва, оскільки не піддається лікуванню і вакцинопрофілактики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.