На Закарпатті стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» (ВІДЕО)

У Кам`яницькому лісництві урочища “Дубки” висаджували дерева (ВІДЕО)
10.04.2018
На прикордонній заставі Ужгородщини «зелені чоловічки» створили молодий ліс
12.04.2018
Показати всі

На Закарпатті стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» (ВІДЕО)

Вже 15 рік поспіль в Україні проходить зелена акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Захід покликаний привернути увагу людей до навколишньої природи, а саме важливості збереження лісів, безцінного багатства яке повинно передаватись з покоління в покоління.

Закарпаття, де більша половина території вкрита саме лісами, долучилась до акції засадженням дерев. Зокрема на території Ужгородського лісгоспу лісівники, представники обласної влади а також діти, посадили більше півтори тисячі дерев Модрини європейської та Ясена білоцвітного.

Територія засадження знаходиться неподалік Ужгорода в урочищі Дубки. Місцевість має багату історію, тут ще за часів Австро-Угорщини проходила вузькоколійка яка тягнулась до Перечинського району. За радянської влади тут був фруктовий сад, після чого місцевість використовувалась як розсадник. Завдяки ж наполегливій роботі дорослих та дітей, тут незабаром постане густий ліс. Вже не перший рік акцію активно підтримують учні.

Як зауважують лісівники, лісопосадка в області тільки розпочинається. Щороку навесні в планах лісових господарств засадження дерев на колишніх лісозрубах. Ця робота вже розпочата в низинних районах області та з настанням оптимальних погодних умов буде продовжуватись в гірській частині краю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.