На Закарпатті стартувала акція “Нагодуй птахів взимку”! (ВІДЕО)

Власники айфонів зможуть перевірити “чесність” ялинки в один клік
04.12.2018
Лісівники Ужгородського держлісгоспу сприяють розвитку туризму (ВІДЕО)
07.12.2018
Показати всі

На Закарпатті стартувала акція “Нагодуй птахів взимку”! (ВІДЕО)

На календарі зима, тож закарпатські лісівники розпочали вже традиційну акцію “Нагодуй птахів взимку”. Цього року старт благодійної кампанії розпочав Ужгородський держлісгосп, працівники якого завітали до вихованців Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру.

Мета щорічної акції “Нагодуй птахів взимку”, не тільки допомогти пернатим у зимовий період року, але й в такий спосіб намагатись прививати любов підростаючого покоління до природи. Жити в гармонії з природою, як ніхто інші, знають учні еколого-натуралістичного центру, які вж
е багато років поспіль співпрацюють із закарпатськими лісівниками. 
Із собою лісівники принесли 50 комплектів годівничок. Для більшої зацікавленості дітей, останні самостійно намагались зробити годівничку, якою в подальшому будуть розпоряджатись самі. Більше того, під час творчого процесу, учні мали нагоду почути основні правила якісної підгодівлі пернатих з годівнички. 

Загалом участь у акції взяло 25 дітей, серед яких учні Ужгородської школи-інтернат. Після того як годівнички були готові, кожен із них мав нагоду взяти її із собою та розмістити на дереві. Надалі ж діти доглядатимуть за годівничко, дивитимуться аби там завжди був корм для птахів.
Надалі закарпатські лісівники планують продовжувати акцію і в інших районах області, аби залучити якомога більше дітей, адже гасло цьогорічної акції “Врятуємо птахів – врятуємо ліс”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.