Очільник закарпатських лісів взяв участь у засіданні щодо реформування лісомисливської галузі

7 дерев на кожного закарпатця посадили лісівники у 2017 році
26.07.2017
Василь Кий: «Хоча держпідприємство мисливством не займається, але ми дбаємо про звірів — окрасу лісів і гір Ужгородщини»
29.07.2017
Показати всі

Очільник закарпатських лісів взяв участь у засіданні щодо реформування лісомисливської галузі

26 липня 2017 року під головуванням заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря відбулося перше засідання робочої групи при Державному агентстві лісових ресурсів, яка має напрацювати зміни до законодавства з метою реформування лісового та мисливського господарства України.

До робочої групи залучені фахівці лісової галузі, профспілки, науковці, експерти, представники деревообробної галузі, екологічних організацій.

За основу реформування галузі було взято проект Стратегії, розроблений Головою агентства Христиною Юшкевич (завантажити), та з урахуванням доручення Уряду щодо об’єднання державних лісогосподарських підприємств за регіональним принципом. Взяв участь у засіданні робочої групи також очільник закарпатських лісів – Валерій Мурга.

Члени робочої групи обговорили питання комплексних змін, які стосуватимуться всіх напрямів галузі, зокрема, ведення лісового та мисливського господарства, охорони лісів, прозорого ринку деревини, інституційної реформи.

Окремо розглядалося вирішення питання з фінансуванням лісової галузі, зокрема, створення стабілізаційного фонду розвитку лісового господарства.

Як було зазначено на засіданні, основною метою реформування має стати:

– врахування особливого екологічного значення лісів для держави, всього суспільства, поліпшення екологічної ситуації, особливо у степовій зоні України

– збільшення лісистості України

– повноцінний електронний облік деревини

– відокремлення контрольної функції державної лісової охорони від господарської діяльності

– європейські підходи ведення мисливського господарства

– оптимізації чисельності територіальних органів управління

– ефективне управління фінансовими ресурсами

При напрацюванні всіх необхідних документів, вони будуть винесені на широке обговорення з громадськістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *