План відведення ділянок під проведення лісогосподарських заходів на лютий 2022 року
31.01.2022
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ!
08.02.2022
Показати всі

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ!

Інформація щодо інциденту із затриманням працівниками поліції автомобіля із лісопродукцією 02 лютого 2022 року

Службовим розстеженням, яке проводиться в ДП «Ужгородський лісгосп» встановлено, що автомобіль, затриманий працівниками Нацполіції, знаходився на сільгоспугіддях Дубриницько-Малоберезнянської ОТГ біля верхнього складу лісосіки вибіркової санітарної рубки у кварталі 34 виділі 23 в урочищі Білий Вершок Білоберезівського лісництва, яка розробляється приватним підприємцем згідно договору підряду. Даний автомобіль належить приватному підприємцю.

Шофер автомобіля, прибувши на навантажувальний пункт, з власної ініціативи, без відома майстра по відпуску лісопродукції, завантажив деревину породи бук на автомобіль та очікував майстра для оформлення товаросупровідних документів на лісопродукцію.

Дії шофера лісовоза є порушенням інструкції з електронного обліку деревини, оскільки згідно неї, лісопродукція має маркуватися та вантажитись на автомобіль в присутності відповідальної особи лісогосподарського підприємства.

Працівниками Нацполіції, які здійснювали патрулювання, завантажена без бірок деревина була  розцінена як незаконно зрубана. Викликаною на місце слідчо-оперативною групою проведені слідчі дії, автомобіль був поміщений на штрафмайданчик для вивчення всіх обставин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.