Лісівники та правоохоронні органи спільно радилися з приводу охорони лісу
19.02.2020
Ужгородські лісівники пропонують посадматеріал для ландшафтного дизайну
25.02.2020
Показати всі

Охороняється Законом!

Лісова охорона ДП «Ужгородське лісове господарство» проводить підготовку до посилення контролю в галузі збереження об’єктів рослинного світу в місцях їх зростання в лісовому фонді підприємства. На сьогодні визначено ареали поширення Червонокнижних видів рослин та встановлені відповідні інформаційні стенди щодо інформування громадськості про приналежність даного виду до Червоної книги України.

Нагадуємо, що Червонокнижні види рослин охороняються законом відповідно до вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища». «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України» та «Природно-заповідний фонд України».

У зв’язку із потеплінням та можливим початком вегетаційного періоду в лісгоспі плануються проведення рейдів з метою недопущення знищення рідкісних видів рослин в лісовому фонді ДП «Ужгородське ЛГ».

Лісова охорона Ужлісу звертається до відвідувачів лісу бути свідомим

и громадянами та не

допустити знищення рідкісних видів рослин, що охороняються Законом України.

Нагадуємо, що порушення вимог щодо охорони видів рослин, занесених до Червоної книги України несе за собою відповідальність згідно статті 90 КУпАП, а саме накладення штрафу на громадян від 340 до 510 грн. окрім того повідомляємо, що окрім штрафу порушнику необхідно буде сплатити шкоду заподіяну лісовому господарству.

Збережімо Червонокнижні види рослин РАЗОМ!

 

Адміністрація лісгоспу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.