Навчально-пізнавальна стежка «Гірські породи і мінерали Карпат»
10.04.2021
Спільна боротьба з лісовими пожежами
14.04.2021
Показати всі

Озеленення планети: прикордонники та лісівники озеленили відділення “Гута”

В рамках акції “Озеленення планети” прикордонники та лісівники Кам’яницького лісництва ДП “Ужгородське ЛГ” висадили понад 40 молодих дерев та кущів  на території прикордонного підрозділу “Гута”. Прикордонний підрозділ відтепер прикрашатимуть подаровані лісівниками вічнозелені туї і сосни, а також різнобарвні іриси.
Ціла команда лісівників на чолі з головним лісничим ДП “Ужгородське ЛГ” Валентином Геккером прибула у підрозділ, надала кваліфіковану допомогу в оформленні дизайну та у висадці дерев. Прикордонникам також розповіли, як доглядати за деревцятами і за квітами. Уже за декілька годин відділення «Гута» перетворилося на молодий сад.
Валентин Геккер зазначив: «Сьогодні ми зробили добру і корисну справу. Наша мета – озеленення Закарпаття. Ми повинні перейматися тим, що залишимо нашим дітям. Дерево, парк, ліс – це легені нашої планети, це свіже повітря, яким дихаємо ми і дихатимуть наші нащадки».
У свою чергу, начальник відділу «Ужгород» Сергій Івашко подякував лісівникам: «Такі спільні заходи не лише додають позитиву у службові будні охоронців кордону, але й згуртовують та покращують взаємодію між прикордонниками та лісівниками. Ми усі розумємо, що маємо берегти і примножувати зелене багатство нашого краю. Ми також сподіваємося на подальшу співпрацю у справі охорони державних рубежів».
До речі, такі акції організовуються уже не вперше. Прикордонники та лісівники не лише озеленюють підрозділи Чопського прикордонного загону, а й організовують спільні заходи з висадки молодих дерев у лісах Закарпаття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.