Прибираємо сміття на території Ужгородського лісгоспу
20.08.2021
Ужгородський лісгосп продовжує проводити екскурсії туристичними маршрутами
27.08.2021
Показати всі

Паломницька мандрівка на території Ужгородського лісового господарства

Іван Костів, провідний інженер по охороні праці Ужгородського лісгоспу, до 30-ліття Дня Незалежності України провів екскурсію стежками навчального пізнавально-екологічного духовного центру на базі Ужгородського лісового господарства.

Понад 150 вірників Римсько-католицької церкви із Рівного, Льовову, Кам’янець-Подільського, Житомиру та Вінниці відвідали Ужгородське лісове господарство.

«Вперше бачимо такий центр, де природа стає ще ближчою до людини. Видно, що передусім ваші працівники дбають про місцевість, про навколишнє середовище та ніби турбуються про кожне дерево в лісі. Дякуємо за чудове відношення, за вашу гостинність та дійсно екологічний підхід вірного ставлення до природи та всього живого», – з такими словами виступили Ольга та Андрій Мединські.

Двогодинна екскурсія, її епіцентр – спільна молитва у Капличці Святого Губерта за Україну, за її майбутнє та кожного українця. За міцне здоров’я родинам та щастя.

«Тут ми молилися, роздумовували, читали Святе Письмо, слухали Слово Боже та спілкувалися з природою. Це енергія, яка відкриває нові шляхи до себе та показує дорогу в майбутнє», – розповіли гості.

Адміністрація Ужгородського лісового господарства раді вітати своїх гостів:

«Мені приємно зустрічати таких дорогих гостей. Я гадаю, що ви отримали приємні емоції, які на багато років залишаться у ваших спогадах. Для нас – це обмін позитивною енергією, зокрема це хороший досвід пізнання Бога – Творця природи, а також зустріч із молодими людьми, які прагнуть бути на лісових стежках і живуть у спільній молитві», – додав Іван Костів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.