Партнерство заради стабільного розвитку: лісівники Ужгородського лісового господарства долучилися до проєкту «Схід і захід разом»

Важливо: інформація для населення
20.10.2021
Подяки за вірність: наші лісівники отримали почесні грамоти від члена правління ВАсВА АТО від Закарпаття Івана Балашова
22.10.2021
Показати всі

Партнерство заради стабільного розвитку: лісівники Ужгородського лісового господарства долучилися до проєкту «Схід і захід разом»

Популяризуємо хороші традиції: цьогоріч на території Великолазівського ліцею закарпатські лісівники разом із школярами Луганщини, Львівщини та Ужгородщини висадили понад 100 молодих дерев, зокрема лісівники забезпечили учасників акції – сосною кримською та туєю звичайною.

Якщо йдеться про глобальне, то ми прагнемо показати усій планеті, що коли є спільна мета у людей, то не існує ніяких бар’єрів.

«Демонструємо нашу толерантність, гостинність, єдність та любов до лісу. Сьогодні у рамках програми «Схід і захід разом» озеленюємо подвір’я Великолазівської школи», – резюмував керівник «Ужгородського лісового господарства» Володимир Зварич.

Турбуємося про довкілля наших дітей разом“, – додав лісничий Кам’яницького лісництва Олександр Турянчич.

Лісівники дякують усім учасникам акцій за спільні ініціативи та більше – такі події формують та розвивають нашу екологічну свідомість. Ми вчимося разом дбати та вкладати сьогодні заради жителів усієї планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.