Квітуча весна в “ДП Ужгородське ЛГ”
07.05.2021
Музей лісу під відкритим небом
31.05.2021
Показати всі

Перезавантаження роботи шкільного лісництва

У п’ятницю, 28 травня 2021 року, відбулася робоча зустріч керівника ДП «Ужгородське ЛГ» – Володимира Зварича та директора Кам’яницького ОЗЗСО І-ІІІ ст. – Михайла Мазюти. Учні Кам’яницького шкільного лісництва також отримали змогу познайомитися з оновленим керівним складом лісгоспу.
Метою візиту було укласти договір між ДП «Ужгородське лісове господарство» та навчальним закладом, щодо на період з 2021 по 2024 роки. Керівники обговорили усі необхідні умови, яких повинна дотримуватись кожна зі сторін, майбутні перспективи розвитку Кам’яницького шкільного лісництва, наукову діяльність учнів шкільного лісництва пов’язану з веденням лісового господарства, участь учнів у Всеукраїнських зльотах та олімпіадах присвячених діяльності шкільних лісництв.
Відвідуючи такого роду гуртки учні матимуть можливість ближче познайомитись з природою, освоїти професійні навички роботи у сфері лісового господарства, зокрема: насінництва, лісорозведення, охорони та захисту лісу. Також зможуть познайомитися з видами флори і фауни, що мешкають на території лісового фонду підприємства, розвиватися у науковому напрямку, заручившись підтримкою і допомогою спеціалістів лісового господарства. Функціонування шкільного лісництва, насамперед виконує важливу роль у формуванні бережливого ставлення до себе та навколишнього середовища. Вчить не шкодити природі, а навпаки вносити свою частинку в розвиток та процвітання лісової галузі, що назавжди залишить слід в історії підприємства, або ж приведе до правильного вибору майбутньої професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.