Подяки за вірність: наші лісівники отримали почесні грамоти від члена правління ВАсВА АТО від Закарпаття Івана Балашова

Партнерство заради стабільного розвитку: лісівники Ужгородського лісового господарства долучилися до проєкту «Схід і захід разом»
21.10.2021
Дякуємо за свідому позицію: у межах Ужгородського лісового господарства та прилеглих територій не зафіксовано жодної пожежі
27.10.2021
Показати всі

Подяки за вірність: наші лісівники отримали почесні грамоти від члена правління ВАсВА АТО від Закарпаття Івана Балашова

Володимир Зварич, керівник Ужгородського лісового господарства, Василь Синичка, лісничий Анталовецького лісництва та Олександр Турянчич, лісничий Кам’яницького лісництва під час акції «Створюймо ліси разом» отримали почесні грамоти.

«Від себе особисто та від нашої асоціації Ветеранів Афганістану та АТО вдячні представникам Ужгородського лісового господарства за Вашу допомогу Українській армії та нашим учасникам АТО. Приємно, що коли наші солдати звертаються до Вас, то ви ніколи не стоїте осторонь. Сьогодні разом з Вами висаджуємо молодий ліс та підтримуємо ініціативу Президента України Володимира Зеленського «Створюємо ліси разом», – відзначив Іван Балашов.

Ми дякуємо Івану Балашову та всій спільноті за ці Подяки. Для нас це дуже цінно!

«З найтеплішими словами вдячності звертаємося до наших Героїв! Ви гордість та найбільше багатство України», – підкреслив Володимир Зварич, керівник Ужгородського лісового господарства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.