Правлячий архієрей Кошицької єпархії та Правлячий архієрей Мукачівської єпархії, спільно молилися за мир в Україні (www.mgce.uz.ua)

Адміністративна будівля лісоспу та контори лісництв (ФОТО)
25.08.2014
Арборетум ДП “Ужгородське лісове господарство” (ТБ Тиса-1. Телепрограма “Шовкова косиця”)
28.08.2014
Показати всі

Правлячий архієрей Кошицької єпархії та Правлячий архієрей Мукачівської єпархії, спільно молилися за мир в Україні (www.mgce.uz.ua)

На запрошення Преосвященного владики Мілана (Хаутура), єпарха Кошицького, Преосвященний владика Мілан відвідав с. Хоньковці, що на Словаччині, де спільно молилися за мир в Україні.
В знак солідарності до України, Конференція Єпископів Словаччини оголосила тиждень молитов за мир в Україні. На завершення цього тижня В день пам’яті Блаженного священномученика Метода (Тирчки), Преосвященний владика Мілан (Хаутур), єпарх Кошицький запросив нашого владику Мілана до с. Хоньковці Собранецького деканату, Кошицької єпархії, щоб разом відслужити Архієрейську Службу Божу у Благовіщенському храмі за мир в Україні. Після Літургії владика Мілан подякував Правлячому архієрею та всім за спільну молитву, яка є зараз дуже потрібна для нашої Держави. На Богослужінні була присутня також Генеральний консул Словаччини в Ужгороді п. Янка Бурянова.
Після Служби Божої всі присутні, разом з головою села Хоньковці, вірниками Благовіщенської парафії та вірниками з сусіднього села Конюш, лісниками місцевого Лісового господарства та директором Ужгородського лісгоспу п. Іваном Костівим піднялися на вершину гори Кремінка (1025 м.), де два роки тому на українсько-словацькому кордоні, було освяченно поклонний хрест. Біля хреста владики разом з вірниками молилися молебень до Блаженного священномученика Метода (Трчки), протоігумена Михайлівського за мир в Україні.
Блаженний Метод – засновник монастиря отців редемптористів у м. Михайловці (Словаччина), який належав до 1945 року до Мукачівської єпархії. Краєугольний камінь монастиря освятив владика Петро Гебей, а монастирський храм, який зараз має статус Базиліки, освятив владика Олександр Стойка.
Священномученик Метод проводив велику євангелізаційну роботу через проповідування і науки Євангелія на теренах Мукачівської Єпархії в Хусті, Ракошині та інших наших місцевостях.
Після спільної молитви місцеві вірники радо пригостили всіх смачною їжею на лісовій галявині.

IMG_0031_1 IMG_0055_1 IMG_4005 IMG_4014 IMG_4019 IMG_4022

 

Відеосюжет про даний захід Ви можете переглянути за адресою нижче (на словацькій мові) з 21 хв. 40 сек по 23 хв. 30 сек

http://www.rtvs.sk/televizia/program/detail/4173/spravy-rtvs/archiv?date=25.08.2014

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.