Представники громади та влади фіксують, що лісовозів на дорогах Ужгородщини стало менше

Звіт про фінансовий стан ДП “Ужгородське ЛГ”
20.07.2016
Лісівники та депутати облагородили територію Невицького замку
25.07.2016
Показати всі

Представники громади та влади фіксують, що лісовозів на дорогах Ужгородщини стало менше

Лісівники Ужгородського лісгоспу зустрілися з депутатами та активістами Кам’яницької сільської ради. На зустрічі були присутні директор ДП «Ужгородське ЛГ» Василь Кий, лісничий Кам’яницького лісництва Олександр Турянчич голова сільської ради Марія Коваль-Мазюта, депутати та представники громади села.

Під час зустрічі представників влади та громади було ознайомлено з основними напрямками роботи лісового господарства, а саме про запроектовані лісогосподарські заходи в держлісфонді в межах сільської ради, принципом відводу лісосіки під санітарну вибіркову рубку у кварталі 33 виділ 13,16 на загальній площі 43,3 га. Лісничий Кам’яницького лісництва Олександр Турянчич детально розповів про принцип відбору дерев в рубку та процедуру оформлення необхідних документів для проведення лісозаготівельних робіт після проведення відводу.

Голова сільської ради Марія Коваль-Мазюта: «Співпраця з Ужгородським лісгоспом в останні часи вийшла на новий високий рівень. Цьому сприяє і керівництво держлісгоспу. Надіюся, що так буде і надалі. А восени ми разом посадимо новий ліс. Тим більше, що громада та представники влади бачать прозору роботу господарства і бажання співпраці».
У свою чергу депутат сільської ради Степан Ганич зазначив:
«Сьогодні, сільські жителі мають можливість побачити спільну співпрацю лісгоспу та сільської громади і відкликаються про лісівників тільки з доброї сторони. Бачимо, що кількість лісовозів та машин із лісовою деревиною на дорогах Ужгородщини значно зменшилася, що приємно радує всіх».

З метою ознайомлення з роботою лісівників активісти та депутати обійшли ділянку та оглянули майже всі дерева призначені в рубку, після чого задавали питання, на які отримали вичерпну відповідь від представників лісгоспу.

Також активісти відвідали ділянку на якій проводилося сприяння природному поновленню. Роботу по посадці дерев на даній ділянці у кварталі 33 виділ 13 активісти та депутати восени проводили власноруч. Відтак на власні очі могли побачити результат своєї плідної праці.

Kamrada_1 Kamrada_2 Kamrada_3 Kamrada_4 Kamrada_5

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.