Продовжуємо складати «дорожню» карту акцій у рамках проєкта Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна»

Інформація щодо виписаних лісорубних квитків
23.09.2021
Звітуємо про пророблену роботу: ужгородські працівники лісового господарства фокусують свою увагу на відтворенні лісів та висадженні молодих дерев
24.09.2021
Показати всі

Продовжуємо складати «дорожню» карту акцій у рамках проєкта Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна»

Вже за тиждень по всій країні розпочнеться масштабне заліснення.

Йдеться про реалізацію амбітного плану глави держави Володимира Зеленського, а саме висадження мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.

 

Команда Ужгородського лісового господарства ретельно виїжджає на потенційні території, які можуть бути використані під заліснення у межах Президентської ініціативи.

Володимир Зварич, керівник лісгоспу, разом із Валентином Геккером, головним лісничим державного підприємства, лісничим Анталовецького лісництва Василем Синичкою та представниками від влади оглянули ділянку на території лісництва.

«Квартал 29 виділ 1 загальна площа 1.1 гектарів. Акцію по залісненню буде проведено на половині цієї ділянки», – прозвітував лісничий Анталовецького лісництва Василь Синичка.

 

На виїзній нараді сторони вирішили, що на території висадять 2500 штук сіянців, а саме: дуб скельний, червоний -1000 шт,  ясен – 500 шт, бук – 500 шт, дугласія – 500 шт.

 

Зараз вирішується дата та час проведення цієї акції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.