Приєднуйтеся до всеукраїнської акції: “Створюємо ліси разом”, – джерело

Звітуємо про пророблену роботу: ужгородські працівники лісового господарства фокусують свою увагу на відтворенні лісів та висадженні молодих дерев
24.09.2021
Чергове стихійне сміттєзвалище – done
29.09.2021
Показати всі

Приєднуйтеся до всеукраїнської акції: “Створюємо ліси разом”, – джерело

З першого жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

На Закарпатті в рамках акції «Створюємо ліси разом» планують провести ряд заходів з лісовідновлення, лісорозведення, озеленення населених пунктів та висадити близько 510 тис. саджанців на площі 205,8 Га.

Лісівники будуть висаджувати одно- і двохрічні сіянці деревних та чагарникових порід (залежно від місцерозташування). Це будуть типові для Закарпаття дерева – ялиця біла, бук лісовий, ялина, дуб звичайний. При створенні лісових культур враховуватимуть глобальні зміни клімату, щоб виростити біологічностійкі лісові насадження.

До участі в акції «Створюємо ліси разом» запрошуються об’єднані територіальні громади, лісокористувачі області, молодь, студенти, представники органів влади, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації з метою примноження зелених насаджень краю.

Відповідальні особи по Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства:

Мирослав ЗВАРИЧ – начальник  відділу лісового та мисливського господарства;

Марія СТАНКОВИЧ – головна спеціалістка відділу лісового та мисливського господарства;

Ніколетта БОКШАН– прессекретарка управління.

Нагадаємо, що в рамках програми  «Зелена країна» за 3 роки планують висадити 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Держлісагентство, якому належить 73% лісів, стане основним драйвером виконання еко-ініціативи. До кінця 2024 року лісівники висадять більше 166 тисяч гектарів культур, – інформує Державне агентство лісових ресурсів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.