Привітання НАЧАЛЬНИКА ЗАКАРПАТСЬКОГО ОУЛМГ ВАЛЕРІЯ МУРГИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛІСІВ

Учні Кам`яницького шкільного лісництва – гордість лісівників Ужгородищини!
18.03.2017
Збір березового соку в Закарпатті: як не знищити дерева
22.03.2017
Показати всі

Привітання НАЧАЛЬНИКА ЗАКАРПАТСЬКОГО ОУЛМГ ВАЛЕРІЯ МУРГИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛІСІВ

21 березня, у всьому світі святкується Міжнародний день лісів.
 
Шановні друзі, дорогі колеги, всіх тих, хто ліс охороняє, всіх тих, хто природу свою береже, вітаю з Міжнародним днем лісів!
 
Щорічно ООН визначається єдина тематика Міжнародного дня лісів. Основною темою 2017 року обрана Ліси та енергія.
 
Важлива справа, яку ми робимо разом сьогодні, вкрай корисна для майбутніх поколінь. Ліси – це наше національне надбання, життя, вони мають важливе екологічне, соціальне та економічне значення, вони є домівкою для тварин і скарбом для людей! Адже ліс – це наші легені, наше здоров’я!
 
Для нас із Вами це свято особливе, тому, що розвиток Закарпаття нерозривно пов’язаний із галуззю лісового господарства, а долі і трудовий шлях багатьох жителів – зі збереженням екології, розвитком туризму, залісненням й деревообробною галуззю!
 
Зелене свято – це привід посадити нове дерево або алею, проявивши турботу не тільки до себе і своїх близьких, але і про майбутні покоління, яким доведеться жити на Срібній землі. Недаремно сьогодні стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», протягом якої в лісових масивах Закарпаття буде висаджено понад 10 мільйонів молодих дерев!
 
Бажаю Вам успіхів у нашій справі, нехай улюблена робота завжди приносить задоволення. Нехай Господь Вас береже від негараздів кожної миті. Хай щастя Вам світить, як сонце весною, удача проллється осіннім дощем, нехай життя Вас оберігає від морозів і спеки, везіння нехай світить полярною зіркою.
 
Закликаю Вас проявляти турботу і увагу до навколишніх нас зелених насаджень, що, безсумнівно, є запорукою здорового майбутнього на нашій Землі.
 
З повагою, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.