На Закарпатті розпочинається сезон збирання грибів
30.08.2021
Наше багатство – це ветерани лісового господарства!
31.08.2021
Показати всі

Результати і виклики: Володимир Зварич провів щотижневу нараду із колективом

Озеленення країни, дрова паливні для населення та для бюджетних установ, а ще проведення благоустрою на територіях лісництв. Прибирання сміття та розроблення алгоритму дій для працівників лісової охорони, який дозволить ефективніше притягувати лісопорушників до відповідальності.

Це – ТОП питання сьогоднішньої наради.

Володимир Зварич, керівник Ужгородського лісового господарства, провів щотижневу зустріч-нараду із колективом.

Від результатів до нових викликів.

За інформацією керівника лісгоспу станом на сьогодні у порівнянні із аналогічним періодом минулого року на 53 відсотків збільшилося отоварення паливних дров для населення.

Володимир Зварич розповів, що днями Ужгородське лісове господарство розпочало підготовку до старту акції «Озелення країни». Це ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яка на усіх рівнях із  стовідсотковим виконанням підтримується лісівниками Ужгородського лісгоспу.

«Зараз ми ведемо перемовини із всіма головами територіальних громад щодо облаштування парків, скверів. Днями комісією виїжджатимемо на конкретні  ділянки у територіальні громади. Перша локація – Середнянська селищна рада», – сказав керівник лісгоспу.

Лісничі прозвітували керівництву лісгоспу про роботу у напрямку прибирання сміття у лісах. Щодня із лісових масивів працівники вивозять багато мішків сміття, яке залишають люди у несанкціонованих місцях. Із останнього «Великого прибирання»: із Анталовецького лісництва вивезли понад 70 таких мішків. Прибирання лісових територій виконується системно.

Виклики: за ініціативи адміністрації Ужгородського лісгоспу планують закупити нагрудні камери та «фотопастки». Це технічні інструменти, які допоможуть лісовій охороні виявляти лісопорушників та фіксувати факти порушень для притягнення їх до відповідальності. А також сприятимуть розслідуванню незаконних рубок у межах лісового фонду.

На завершення Володимир Зварич наголосив колективу про раціональне використання лісів та підвищення їх екологічного та ресурсного потенціалу. Із пріоритетів: заготовлена дров’яна деревина реалізовується на забезпечення дровами місцевого населення та бюджетні установи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.