Шкільне лісництво Ужгородського лісгоспу на VIII Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

Кам’яницьке шкільне лісництво – переможець обласного зльоту шкільних лісництв!
09.06.2014
Ужліс- призер Татранського косіння 2014
01.07.2014
Показати всі

Шкільне лісництво Ужгородського лісгоспу на VIII Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

Шкільне лісництво Ужгородського лісгоспу на VIII Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

24 червня 2014 року команда Кам’яницького шкільного лісництва прибула у м. Луцьк для участі у VIII Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, де представляла Закарпатську область. У складі команди були троє учнів – Владислав Іськович, Ангеліна Угрин, Кароліна Кичак, представник від базового підприємства ДП «Ужгородське лісове господарство» Віталій Ковальчук та керівник від Кам’яницької ЗОШ Маряна Кул. Після урочистого відкриття ми презентували роботу шкільного лісництва спільно з ДП «Ужгородське ЛГ», а також розмістили виставку досягнень шкільного лісництва.

Наступного дня проводився захист науково-дослідницьких робіт. Наша робота – облаштування навчально-пізнавальної стежки «Живі Сторінки Червоної книги». Науково-дослідницька робота супроводжувалася презентацією з фотоматеріалів, які були зроблені безпосередньо на навчально-пізнавальній стежці в Ужгородському лісгоспі.

З’їзд включав в себе і низку екскурсій – до музею фауни Шацького лісового коледжу, по екологічній стежці «Світязянка» Шацького національного парку, екскурсія до озера Світязь та ін.

 На урочистому закритті VIII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв голова державного агентства лісових ресурсів  України Валерій Черняков нагородив Кам’яницьке

шкільне лісництво грамотами. «За високий рівень захисту науково-дослідницької роботи у рамках VIII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв у номінації «Біологічні та екологічні аспекти науково-дослідної та практичної роботи в учнівських лісництвах» грамотою нагороджена учениця 10-го класу Камяницької ЗОШ Ангеліна Угрин та команда Кам’яницького шкільного лісництва –  «За вагомий внесок у практичну природоохоронну діяльність, спрямовану на збереження і відновлення лісових насаджень та високі результати у рамках VIII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв».

DSCN8773

  Bручення грамоти Камяницькому шкільному лісництву головою Державного агентства лісових ресурсів України Валерієм Черняковим

Прес-служба лісгоспу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *