СЛОВАЦЬКІ ДИПЛОМАТИ ДОПОМАГАЛИ УЖГОРОДСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ САДИТИ НОВОРІЧНІ ЯЛИЦІ (Газета “Новини Закарпаття” № 121-122 (4143-4144) від 26.10.2013)

На Ужгородщині до акції висадки ялиць долучилося усе словацьке консульство
24.10.2013
Радіо “Ера”
28.10.2013
Показати всі

СЛОВАЦЬКІ ДИПЛОМАТИ ДОПОМАГАЛИ УЖГОРОДСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ САДИТИ НОВОРІЧНІ ЯЛИЦІ (Газета “Новини Закарпаття” № 121-122 (4143-4144) від 26.10.2013)

yalinkiВ Ужгородському лісгоспі садили білу ялицю. Новорічну. «Але новорічною вона стане років через вісім», – пояснює директор Ужгородського держлісгоспу Іван Костів. Зараз йдеться про саджанці, вирощені із насінини. І це вже не перша така акція. Зелені красуні, висаджені раніше, вже трохи підросли.

«Не всі деревцята прийнялися. Найбільше через те, що влітку було спекотно. А ялиця любить багато вологи і затінок», – продовжує головний інженер підприємства Володимир Геккер.

У акції взяла участь і голова Кам’яницької сільради Марія Коваль-Мазюта. І це не формальна участь, бо в селі існує шкільне лісництво, яке готує яскраві стіннівки для лісгоспу, разом з фахівцями лісгоспу вчиться садити дерева, доглядати за ними.

Цікаво, що до акції долучилося усе словацьке консульство в Ужгороді. З великим ентузіазмом вони взялися до роботи. Генеральний консул Словаччини Янка Бур’янова каже, що це дуже добра справа. До того ж не так часто щастить бути в такому природному середовищі. Тому після офісної роботи, клопотів із візами така праця видалася справжньою радістю.

Мар’яна НЕЙМЕТІ.

http://nz.uz.ua/news/slovacki-diplomati-dopomagali-uzhgorodskim-lisivnikam-saditi-novorichni-yalici

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.