Виписані лісорубні квитки квітень – 2021
24.04.2021
Всесвітній день охорони праці
28.04.2021
Показати всі

Спільний рейд проти паліїв сухостою

Щороку восени та на весні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Що несе неабияку шкоду для природи та самих людей. На Закарпатті рятувальники спільно з поліцією та лісівниками здійснили рейд по виявленню порушників.

На Закарпатті рятувальники спільно з лісівниками та поліцейськими провели рейд щодо виявлення паліїв сухостою, у ході якого обстежили ділянки та провели роз’яснювальні бесіди із жителями ужгородського району.

Усього із початку року на Закарпатті виникло 494 пожеж сухої рослинності в екосистемах, у лісах було зафіксовано 2, знищено 526 гектарів рослинності. Штраф наразі за спалювання складає від 3 до 6 тисяч гривень, проте паліїв це не надто зупиняє.

Варто пам’ятати про шкоду від спалювання сухостою, як для екології, так і трагічними наслідками для людей. Так, за 4 місяці цього року під час спалювання постраждало 3 людей, одна із яких загинула. Рятувальники регулярно проводять рейди та роз’яснювальні роботи із населенням.

Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф. Насправді такі дії несуть непоправну шкоду. Не забувайте: самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом.
Джерело: Закарпаття онлайн 
Відео: Телекомпанія М-студіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.