Виписані лісорубні квитки березень – 2021
21.03.2021
Лісовий еколого – натуралістичний центр
29.03.2021
Показати всі

Спростування недостовірної інформації щодо лісової пожежі

Офіційне спростування

22 березня 2021 року на інтернет-ресурсах  https://www.openforest.org.ua  та http://prozak.info була розміщена новина «Біля Ужгорода горить ліс» про лісову пожежу біля дачних будинків в с.Оріховиця.

Дана інформація не відповідає дійсності, оскільки горіла лише суха трава на полях навколо дачного масиву біля с.Оріховиця. Ці поля не обробляються та заросли травою, чагарниками та березою. Щорічно навесні знаходяться «небайдужі» громадяни, які палять суху траву, а коли вогонь виходить з-під контролю, втікають.

На межі поля, зарослого чагарниками та ділянки лісового фонду ДП «Ужгородський лісгосп» працівниками Кам’яницького лісництва прокладена мінералізована смуга, яка щорічно поновлюється, вона і захищає ліс від вогню з прилеглої території.

Варто відмітити що працівники лісової охорони часто приймають активну участь у гасінні пожеж на прилеглих до лісового фонду територій, так було і цього разу: лісівники  Кам’яницького лісництва разом із місцевими жителями протягом трьох годин ліквідовували наслідки чиєїсь недбалості та сумнівних розваг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.