Свіжої заготівлі деревини на “Шахті” не було і не планувалося!

Щодо рубки в мікрорайоні “Шахта” (ВІДЕО)
30.01.2018
Офіційний лист щодо припинення заготівлі деревини в мікрорайоні «Шахта»
01.02.2018
Показати всі

Свіжої заготівлі деревини на “Шахті” не було і не планувалося!

 У зв’язку із повторною хвилею незадоволення мешканців міста Ужгорода щодо проведення вибіркової санітарної рубки у кварталах 10 та 11 Ужгородського лісництва ДП «Ужгородський лісгосп» (біля мікрорайону Шахта), інформуємо про наступне.

Як повідомляє адміністрація Ужгородського держлісгоспу, наприкінці 2017 року відбулася зустріч працівників підприємства та представників громадськості, на якій обговорено питання проведення санітарної рубки у кварталах 10,11 Ужгородського лісництва. За результатами  зустрічі прийнято спільне рішення про припинення заготівлі деревини на даних ділянках. Разом із цим підприємство залишило за собою право вивезення із лісу вже заготовленої деревини та видалення небезпечних та завислих дерев.

Враховуючи несприятливі погодні умови (дощі протягом грудня 2017 – початку січня 2018 року), лісгосп мав можливість завершити вивезення заготовленої деревини, очищення території лісосіки від небезпечних та завислих дерев лише у другій половині січня 2018 року. Крім того, враховуючи завершення робіт на даній ділянці лісового фонду, підприємством вже проведено рекультивацію трелювальних волоків та доріг (засипано колії від вантажного транспорту щебенем та проведено вирівнювання поверхні доріг трактором).

Станом на 26 січня 2018 року всі роботи по заготівлі деревини у кварталах 10 та 11 Ужгородського лісництва ДП «Ужгородський лісгосп» (біля мікрорайону Шахта) завершені. Із запланованого до заготівлі обсягу деревини 1056 м3 лісгоспом фактично заготовлено 366 м3. Нова рубка не відводилася і не планувалася без обговорення та погодження громади.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.