У Берегові нагородили ужгородських лісівників

На колегії Держлісагентства обговорили шляхи вирішення проблеми з подвійним оподаткуванням, яке призведе до банкрутства лісової галузі
21.09.2018
Головними сподвижниками реформ у лісовій галузі мають бути науковці, – Володимир Бондар на Прикарпатті
04.10.2018
Показати всі

У Берегові нагородили ужгородських лісівників

Із метою формування і пропагування позитивного ставлення до лісу та праці, спрямованої на його збереження і відновлення в Україні щорічно відзначається День лісу.
Цьогоріч святкове дійство на Закарпатті відбулося 16 вересня у м. Берегові на площі Л.Кошута. Участь взяли трудові колективи лісгоспів Закарпаття, керівництво області, учні шкільних лісництв, представники громадських організацій, запрошені, гості та преса.
Варто відзначити, що на святі презентували себе і лісівники Ужгородського держлісгоспу. Серед приємностей – під час урочистостей лісівники Ужгородського держлісгоспу з рук головного лісничого області Ігоря Коцура отримали подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів України – помічник лісничого Кам’яницького лісництва Олексій Кузнецов та майстер лісу Великодобронського лісництва Михайло Костелей.
Всі охочі мали змогу детально ознайомилися із роботою установ краю, діяльність яких спрямована на збереження та примноження лісового фонду. Також взяти участь в майстер-класах і конкурсах з висадження лісових культур від лісівників Великоберезнянщини, виготовлення дерев’яної продукції, придбати сувеніри на пам’ять, скуштувати смачні страви тощо. На завершення гості могли насолодитися концертною програмою, яку створили художні та фольклорні колективи області, Народний артист України Олександр Пономарьов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.