Ліс прохає: Людино, бережи мене! (Інформаційний стенд. Фото)
27.08.2015
НА ПЕРЕДОДНІ СВ`ЯТА «ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ»
15.09.2015
Показати всі

У нас знову гості

10 вересня 2015 року Ужгородський лісгосп відвідали студенти і викладачі Закарпатського лісотехнічного коледжу. Понад сорок майбутніх лісівників привітав директор лісгоспу Іван Костів.

Екскурсанти пройшли навчально-пізнавальними стежками лісового, еколого-натуралістичного центру, ознайомилися з колекціями червонокнижних рослин, індикаторів типів лісу. Привернула увагу студентів колекція під відкритим небом «Гірські породи і мінерали Карпат».

Особливу цікавість майбутніх фахівців лісової справи і їх наставників привернули багаті колекції деревних і чагарникових порід арборетуму, де вже нараховується біля 25 видів і форм дендрофлори.

Зробивши на пам’ять цікаві світлини і залишивши теплі слова подяки працівникам лісгоспу у «Книзі почесних гостей», майбутні лісівники з піднесеним настроєм і сповнені духовних і естетичних почуттів спілкування з прекрасним повернулись додому.

 

 IMG_4657

 

Лісовий, еколого-натуралістичний центр часто відвідують гості не тільки із нашого краю. Нещодавно тут проводився Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків.

IMG_0120

 Працівники  державного підприємства  «Ужгородське лісове господарство» спільно з братами монастиря капуцинів з Ужгорода провели пізнавальну екологічну екскурсію для вихованців парафії при монастирі.

капуцини3

Інфраструктура території лісгоспу приваблює і молодят, які тут роблять неперевершені фото.

7q0aT9tovfM

Прес-служба лісгоспу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.