Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

Чисте довкілля – чисте сумління: лісівники продовжують організовувати акції із прибирання сміття у лісах
18.09.2021
Графік відведення ділянок під проведення лісогосподарських заходів на серпень 2021 року
22.09.2021
Показати всі

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

Керівництво Ужгородського лісового господарства урочисто привітало своїх дорогих працівників та шановних ветеранів лісового господарства.

Валентин Геккер, головний лісівник державного підприємства, за дорученням керівника Ужгородського лісгоспу Володимира Зварича вручив подяки, нагороди, грошові премії та подарунки колективу з нагоди Дня працівника лісу. У фокусі приємностей – авторська книга Василя Лиситчука «Дари карпатського лісу». По-одному примірнику отримали усі запрошені свята.

Василь Лиситчук, особисто зачитав свій вірш присвячений лісівникам, який вперше пролунав для загалу. Приємно, що автор присвятив літературний доробок та віршовані рядки до Дня працівника лісу 2021.

«Не є секретом, що ліси є візитівкою Закарпаття. А лісове гоподарство — це й виробнича галузь, адже ліс дає хорошу можливість розвивати бізнес, наповнювати місцеві бюджети, приносити користь громаді. Це ваша робота. Усі ви любите ліс по-справжньому, а це запорука успіху прекрасного єдиного колективу. Серед нас не має випадкових людей. Ви всі любите і дбаєте про найважливіший об’єкт людства – природу. Бережіть себе та Ваших рідних, будьте завжди у хорошому настрої та працюйте на розвиток спільної справи», – керівництво Ужгородського лісового господарства.

Ліс – це безцінний дарунок природи, окраса та гармонія для людини. А ще не менш важливо, що наші ліси – це запорука екологічної безпеки.

Любі працівники та ветерани, уся лісова спільнота ми цінуємо щоденну працю, вашу відданість та чесність.

Ми знаємо, що наш кожен працівник добре усвідомлює свою відповідальність перед поколіннями, які житимуть після нас, яким буде ліс, природа через століття“.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.