Лісорубні квитки 2019-2020
06.03.2020
Ужгородський «Арборетум» слугує навчальною базою і розсадником екзотичних рослин
24.03.2020
Показати всі

УВАГА! ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ДЕРЕВ!

Безпека дорожнього руху понад усе. У звязку із цим представники Служби автомобільних доріг у Закарпатській обл. а також Львівської залізниці звернулись до лісівників із проханням посприяти у видаленні аварійно-небезпечних дерев, які загрожують падінням на проїжджу частину. Мова йде про ділянку автомобільної дороги Львів – Самбір-Ужгород, біля села Кам’яниця, Ужгородського району.

Для проведення огляду, з числа вищезгаданих структур а також Ужгородської районної державної адміністрації, спеціальна комісія декілька разів виїжджала на місце запланованих робіт. Більшість дерев пошкоджені гнилями, нависають над дорогою, а в разі можливого падіння, загрожують не тільки руху автотранспорту, але й зупинці роботи залізниці, яка знаходиться поруч.

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ужгородської РДА 11 березня 2020 року обстежені дерева визнано аварійно-небезпечними і такими, що підлягають видаленню.

Видалення аварійно-небезпечних дерев планується розпочати 23 березня 2020 року, у зв’язку із цим рух на автодорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород на ділянці проведення робіт з метою недопущення аварійних ситуацій буде обмежено.

Адміністрація ДП «Ужгородський лісгосп» просить громадян бути уважними, проїжджаючи по автодорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород біля с.Кам’яниця та із порозумінням віднестися до тимчасових незручностей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *