Уже в цю суботу стартує «сезон тиші» для диких тварин

Журналісти довідалися, хто знищує природу на Закарпатті (ВІДЕО)
30.03.2017
У Великій Доброні садили ліс і майбутні новорічні ялинки (ФОТО, ВІДЕО)
07.04.2017
Показати всі

Уже в цю суботу стартує «сезон тиші» для диких тварин

З 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)”. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на Державну екологічну інспекцію України.
Забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

Відповідно до вимог статей 20, 35 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статей 39, 57, 59, 60 Закону України «Про тваринний світ», із метою посилення державного нагляду (контролю) у період масового розмноження диких тварин, т. в. о. Голови Держекоінспекції України Ігорь Яковлєв підписав доручення, яким на територіальні органи Держекоінспекції покладено відповідні завдання, а саме:
1.1 Розробити та погодити з органами Національної поліції України, територіальними органами Держлісагентства України та Держрибагентством України плани заходів з недопущення підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).
1.2 Спільно з органами Національної поліції України, територіальними органами Держлісагентства України та Держрибагентством України створити у період з 1 квітня до 15 червня 2017 року оперативні групи із залученням громадськості та представників засобів масової інформації.
1.3. Встановити постійний контроль за недопущенням підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).
1.4. Проінформувати населення через засоби масової інформації про період масового розмноження диких тварин за період з 1 квітня по 15 червня 2017 року та недопущення підвищеного шуму та неспокою в місцях перебування диких тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.