Почувай себе в безпеці: Володимир Зварич закликав працівників лісового господарства вакцинуватися проти COVID-19
02.11.2021
Про проєкт «Зелена країна»: «Ми всі разом із вами робимо дуже важливу та корисну справу», – Вікторія Білоусова
03.11.2021
Показати всі

Ужгородське лісове господарство: великі масштаби лісорозведення – done

За інформацією лісничого Кам’яницького лісництва Олександра Турянчича у межах Всеукраїнської акції «Створюймо ліси разом» на території лісництва висаджено понад 11 тисяч садивного матеріалу: каштан їстівний, модрину європейську та дуб червоний.

«На площі 2,3 га ми разом із колегами висадили молодий ліс. Сьогодні ініціатива Президента Зеленського стала українським трендом. Уся Україна висаджує потенційний ліс на лісових масивах та озеленює разом із населенням прилеглі території до лісництв. Також ми ініціюємо озелення на територіях освітніх закладах та державних установах», – прокоментував Олександр Турянчич.

Володимир Зварич, керівник Ужгородського лісового господарства, відмітив, що проєкт Президента України «Зелена країна» став дуже популярним за цей місяць. За його словами, люди самі виявляють бажання і лісівники радо їх приймають до своєї команди.

«Ми, лісівники, покажемо та навчимо, як правильно висаджувати потенційний ліс. Беріть участь в акції: ми будемо тільки раді», – резюмував Володимир Зварич.

Відбулося лісорозведення в Кам‘яницькому лісництві квартал 13 виділ 1.

«Створюймо ліси разом»!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.