Ужгородські лісівники провели майстер-клас із висаджування саджанців для вихованців Федерації боксу Ужгородського району

Повесні у живописному куточку села Кам’яниця можна побачити багато рідкісних первоцвітів (ВІДЕО)
13.04.2018
2000 новорічних ялинок висадили лісівники Ужгородщини
17.04.2018
Показати всі

Ужгородські лісівники провели майстер-клас із висаджування саджанців для вихованців Федерації боксу Ужгородського району

Ужгородські лісівники провели майстер-клас із висаджування саджанців для вихованців Федерації боксу Ужгородського району
 
Про любов до природи та значення лісу для життя можна говорити багато. Проте, хоча б одне практичне заняття чи навчальна екскурсія до лісу дасть вагоме розуміння цінності лісових ресурсів та надати ще більше усвідомлення значення природи в цілому. Тим більше, коли особлива увага навчанню, практиці та пізнання надається підростаючому поколінню. Саме з метою ознайомлення з роботою лісового господарства та пізнання лісу, як унікальної екосистеми і природної краси в цілому, сьогодні, 14 квітня, під керівництвом голови Федерації боксу Ужгородського району Роланда Цебера юні боксери завітали до Кам’яницького лісництва ДП «Ужгородське ЛГ».
 
Здійснили навчальну екскурсію територією лісництва та лісгоспу, в цьому допоміг Василь Лиситчук. Він розповів дітям про історію створення арборетуму з унікальними червонокнижними рослинами, музей під відкритим небом та презентував юним спортсменам навчально-пізнавальну стежку «Гірські породи та мінерали Карпат», на якій представлені ексклюзивні гірські породи.
 
Після пізнавальної екскурсії по лісівничих та історичних знакових місцях Кам`яницького лісництва ДП «Ужгородський лісгосп», наставник школярів-лісівників, помічник лісничого Кам’яницького лісництва «ДП Ужгородське ЛГ» Олексій Кузнєцов ближче познаймив боксерів з лісівничою роботою та розповів дітям про історію, навчання і традиції Кам`яницького шкільного лісництва, про досягнення і перемоги юних лісівників у обласних та Всеукраїнських заходах.
 
Але найголовнішою родзинкою було проведення майстер-класу з викопування та подальше висаджування дерев породи сосна чорна у лісі.
 
Директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий та помічник лісничого Кам’яницького лісництва «ДП Ужгородське ЛГ» Олексій Кузнєцов показали учасникам заходу майстер-клас із висаджування саджанців – тож кожен бажаючий мав змогу відчути себе справжнім лісівником. А далі викопані саджанці оселилися у лісових масивах у підніжжя Невицького замку. Відтепер сосна чорна буде милувати туристів та гостей району.
 
Лісівники закликають не бути байдужими до лісовідновлення та закликають усіх долучатися до зелених акцій «Майбутнє лісу у твоїх руках». Збережемо зелене майбутнє міста разом!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.