Ужгородський лісгосп очолив рейтинг сумлінних платників податків

Догляд за ПЛНД Дугласії
18.11.2016
Ера інформаційних технологій: відстежити законність новорічної ялинки з Закарпаття можна онлайн
01.12.2016
Показати всі

Ужгородський лісгосп очолив рейтинг сумлінних платників податків

e7a9a2a2b0ac6c0231e8692fdcfeb590140a7131
Днями журнал «Кореспондент» представив П’ятий рейтинг сумлінних платників податків України за версією Асоціації платників податків України.
 Переможцями у рубриці «Аграрна галузь – платник податку на прибуток» за результатами роботи у 2015 році стали два державних підприємства сфери Держлісагентства – ДП «Ужгородське лісове господарство» (Закарпатська область) та ДП «Сарненське лісове господарство» (Рівненська область).
«Участь у рейтингу була добровільною. Якби всі лісогосподарські підприємства сфери Держлісагентства брали у ньому участь, то впевнена, що майже всі вони стали б переможцями. Адже це державні підприємства, і вони сумлінно сплачують податки», – наголосила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич.
Вона зазначила, що загалом підприємства лісової галузі сплатили у 2015 році до бюджетів усіх рівнів разом з Єдиним соціальним внеском 3 млрд 160 млн гривень, а за 10 місяців цього року – 3 млрд 363 млн гривень.
Також Христина Юшкевич звернула увагу на те, що при сплаті таких великих сум податків лісова галузь майже не отримує фінансування з держбюджету. «Незважаючи на такий стан з фінансуванням, лісгоспи знаходять можливість за власний рахунок здійснювати лісорозведення, лісовідновлення, забезпечувати охорону і захист лісів. Однак, найбільш критичний стан на підприємствах півдня і сходу. Рукотворні ліси цих регіонів потребують постійного захисту і догляду. І потрібно терміново вирішувати це питання разом з Урядом та Верховної Радою України», – підкреслила т.в.о. Голови відомства.
Зазначимо, що дані Рейтингу сумлінних платників податків включають категорію підприємства, середньорічну заробітну плату, кількість робочих місць, виплати за соціальними програмами і благодійні акції, розмір сплачених податків.
Загалом, рейтинг проводився в два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях. Всього у конкурсі взяли участь 708 компаній і 157 лауреатів вийшли у другий тур. З них комісія визначила 40 найкращих.
Прес-служба Держлісагенства 

– See more at: http://zakarpatlis.gov.ua/uzhhorodskyj-lishosp-ocholyv-rejtynh-sumlinnyh-platnykiv-podatkiv/#sthash.pPgpWia2.dpuf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.