В мисливських угіддях Ужгородщини відкрився сезон полювання на хутрових тварин

ДП “Ужгородський лісгосп” запроваджує реалізацію тонкомірних дров (ліквіду з крони) по соціальній ціні для малозабезпечених верств населення
30.10.2020
В ДП «Ужгородський лісгосп» проведено інвентаризацію осередків шкідників та хвороб лісу
30.11.2020
Показати всі

В мисливських угіддях Ужгородщини відкрився сезон полювання на хутрових тварин

В мисливських угіддях Ужгородщини відкрився сезон полювання на хутрових тварин. 

Загальна площа мисливських угідь на території Ужгородського адміністративного району складає 68649 га на цій території проводиться як і полювання так і ряд біотехнічних заходів, що є невідємною частиною для ведення мисливського господарства. Мисливські угіддя закріплені за користувачами , яких на території Ужгородського району є 13. Не закріплені за користувачами ділянки природо-заповідного фонду, ділянки лісу, які знаходяться за лінією інженерно-технічних споруд Державної прикордонної служби України та лісові масиви на території м.Ужгород.

Нагадуємо мисливцям про правила полювання, наявність необхідних для виходу на полювання документів.  Полювання на хутрових звірів проводиться за відстрільними картками,  розпочинається з 07 листопада  та закінчується кінцем січня.  Днями полювання є субота та неділя. Обмежень для відстрілу вовків, лисиць не існує, а от зайця за відстрільною карткою кожен мисливець може добути не більше одного.    Не забудьте і про відповідні документи. Вирушаючи на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.      При придбанні відстрільної картки мисливців ознайомлять із заборонами щодо полювання в певних мисливських угіддях, а саме розташуванням відтворювальних ділянок, об’єктів природно-заповідного фонду та інших об’єктів де заборонено полювання.

Попереджаємо мисливців щодо недопущення порушень встановлених правил полювання. До порушників правил полювання застосовуватимуться відповідні міри впливу, визначені чинним законодавством України. Так, у разі незаконного добування або знищення диких тварин при проведенні незаконного полювання, порушник, у відповідності до такс для обчислення розміру збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, затверджених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерством аграрної політики та продовольства України погодженого заступником Міністра фінансів України від 19.06.2017 року № 301/222, відшкодовує збитки.    Наголошуємо на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів.    Попереджаємо, що впродовж сезону полювання в мисливських угіддях Ужгородщини діятимуть рейдові бригади по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання. Також хочемо попросити свідомих громадян під час вихідних днів утриматись від відвідувань територій, які є мисливськими угіддями задля власної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.